Michael Kessler oljemålning

102952

KESSLER, Michael (USA, född 1954): "Bleeding heart" signerad och daterad a tergo Michael Kessler 1985, olja på pannå, 51x40 cm

Konst, Måleri

Michael Kessler oljemålning
Budhistorik (5 bud)
33347
3 200
28699
28699
25049
500
24827

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.