Zornetsning Sommar

102910

ZORN, Anders (1860-1920): Sommar, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, i tidskriften Ord och Bild, 1910, originalband

Något nött band

Zornetsning Sommar
Budhistorik (11 bud)
36154
36000
36070
36000
1 900
36069
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.