Arias oljemålning Sevilla

102906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, "Sevilla", signerad Arias, olja på pannå, 28x17,5 cm

Konst, Måleri

Arias oljemålning Sevilla

Budhistorik (6 bud)
34042
2 600
34013
2 400
33511
33586
33511

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.