Schachmanov oljemålning

102905

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tora läsande man, signerad Schachmanov, olja på duk, 29x24 cm

Konst, Måleri

Schachmanov oljemålning

Budhistorik (25 bud)
24925
34165
1 900
24925
1 800
34163
1 700
24925
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.