Olof Jonas Grafström oljemålning

102903

GRAFSTRÖM Olof Jonas (1855-1933): Fjord, signerad J O Grafström 1880, olja pannå, 15x28,5 cm: skador, färgbortfall

ytskador och färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (18 bud)
34194
1 800
34164
1 700
34164
34183
34164
900

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.