Olof Krumlinde oljemålning

102902

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Hamnmotiv med vy mot Kullen, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 35x49 cm

Konst

Olof Krumlinde oljemålning

Budhistorik (53 bud)
34138
24 000
34136
23 000
34129
22 000
34128
21 000
34082
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.