Bengt-Göran Karlsson oljemålning

102899

KARLSSON, Bengt-Göran (född 1954): "Utanför", signerad BG Karlsson, utförd 2011, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
34200
1 800
34885
1 700
34200
1 600
34861
34200
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.