Bengt-Göran Karlsson oljemålning

102897

KARLSSON, Bengt-Göran (född 1954): "I dansen", signerad BG Karlsson, utförd 2011, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (22 bud)
34120
34115
3 800
34104
3 600
34104
3 200
34113

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.