Fat tekök porslin

102884

FAT, med hänkel, 1800-tal, porslin, förgylld dekor, längd 27, TEKÖK, förgylld dekor, höjd 20 cm

Teköket med stjärnspricka

Keramik/Porslin

Fat tekök porslin

Budhistorik (2 bud)

33947
28715

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.