Carl Larsson

102883

LARSSON, Carl (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, 1886, litografi, 35,7x28,4 cm, Hjert & Hjert nr 5

Carl Larsson
Budhistorik (17 bud)
34021
3 200
34003
34017
34003
2 800
33966
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.