Stina Tirén oljemåning

102868

TIRÉN, Stina (1886-1951): Fjällkor i landskap, signerad och daterad -35, olja på duk, 50x59,5 cm

Konst

Stina Tirén oljemåning

Budhistorik (8 bud)
32934
3 200
32491
32491
2 800
25839
2 600
32490
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.