Tazzor porslin

102855

TAZZOR, 1 par, empire, 1800-tal, Frankrike, diameter 21,5 cm

Obetydlig slitage

Keramik/Porslin

Tazzor porslin

Budhistorik (25 bud)
28192
3 200
29576
3 200
28192
2 600
27815
2 400
26784

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.