Dosa silver

102850

DOSA, silver, franska stämplar, 1800-talets andra hälft, niellodekor med jaktmotiv, invändigt förgylld, längd 9,5 cm

Silver

Dosa silver

Budhistorik (19 bud)
32964
33155
32964
1 900
30153
1 800
32687
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.