Harald Lindberg oljemålning

102849

LINDBERG, Harald (1904-1976): Sollebrunn, signerad och datertad Harald Lindberg 1942, olja på pannå, 37x45 cm

Konst, Måleri

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

31861
1 800
30829
24368

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.