Figurkomposition blandteknik

102843

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -37, blandteknik, 23,5x24,5 cm

Konst

Figurkomposition blandteknik

Budhistorik (1 bud)

28684
2011-09-20 20:40:41

2011-09-24 kl 21:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.