Fritz von Dardel tuschlavering

102831

DARDEL, Fritz von (1817-1901): "...klippning på..den 3 april 1838", signerad och daterad Fritz v Dardel, tuschlavering på papper, 12x28 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
26794
33256
1 900
26794
1 800
33252
1 700
26794
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.