Albert Johansson litografi

102828

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition med masker, signerad och daterad Albert Johansson -65, 41/50, litografi, 47,5x38 cm

Albert Johansson litografi
Budhistorik (1 bud)

28680
2011-09-20 20:40:09

2011-09-24 kl 21:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.