Nils Möllerberg terracotta

102822

MÖLLERBERG, Nils (1892-1954): "Livsglädje", signerad N Möllenberg, terracotta, höjd 63 cm, längd 42 cm

Fotnagg, fläckar

Konst, Skulptur

Nils Möllerberg terracotta

Budhistorik (24 bud)
33217
5 800
33206
5 600
33170
5 400
33204
5 200
33170
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.