Rysk ikon

102821

IKON, Ryssland, Maria med barnet, silverrissa med moskvastämplar 1878, mästarstämpel IZ, 31x26,5 cm

Målningen med skador

Diverse

Rysk ikon

Budhistorik (12 bud)
32691
32579
2 800
29103
2 600
26004
2 400
29102

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.