Lennart Jirlow "Bonjour Madame, bonjour monseiur"

102812

JIRLOW, Lennart (född 1936): Bonjour Madame, bonjour monsieur, signerad L. Jirlow 61/310, färglitografi, 38x46 cm

Lennart Jirlow
Budhistorik (20 bud)
30453
3 800
29796
3 600
29454
3 400
29795
3 200
29454

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.