Severin Nilsson oljemålning

102805

NILSSON, Severin (1849-1918): Landskap med väg, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 22,5x39 cm

Konst, Måleri

Severin Nilsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
30367
23994
23994
1 900
30366
1 800
23994
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.