Rolf Mellström oljemålning

102804

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Blommande skär, strandskata", signerad och daterad Rolf Mellström 1938, olja på duk, 58x90 cm

Konst, Måleri

Rolf Mellström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
33234
1 900
33233
1 800
33229
1 700
33227
1 600
33221

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.