Golvur England

102774

GOLVUR, England, 1700-tal, mahognyfanér, urtavla med figurmåleri, höjd 206 cm

Skador, renoverat, glas med spricka

Ändringar/tillägg
2 lod, pendel samt nyckel medföljer

Klockor/Ur, Möbler

Golvur England

Budhistorik (29 bud)
28280
34722
2 800
28280
2 600
34505
2 400
28280

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.