Böcker om rosor och trädgård

102762

TRÄDGÅRDSLITTERATUR, ROSOR, ca 80 st, mest 1900-tal, även några 1800-tal, på liten vagn

Några nötta, enstaka skador

Böcker/Kartor

Böcker om rosor och trädgård

Budhistorik (18 bud)
33891
8 400
26633
8 200
26633
7 000
33889
6 800
26633
4 400

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.