Anders Palmér oljemålning

102760

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap med gård, signerad Palmér, olja på duk, 120x137 cm

Konst, Måleri

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (25 bud)
33818
12 000
33540
11 500
33540
9 300
33702
9 100
33540
8 500

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.