Timo Solin bemålad plåt

102759

SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med blått hår,
signerad Timo Solin, numrerad 26/30, bemålad plåt på metallfot, höjd 27 cm med sockel

Konst, Skulptur

Timo Solin bemålad plåt

Budhistorik (27 bud)
33021
33010
3 800
32800
3 600
33009
3 400
32800
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.