Ryska ikoner

102756

IKONER, 2 st., Ryssland, 1800-talets senare del, förgylld resp spår av förgyllning, ca 22,5x18 cm vardera

Skador, slitage

Diverse

Ryska ikoner

Budhistorik (15 bud)
32454
1 800
26003
1 700
22275
1 600
26001
1 600
22275
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.