Eric Elfvén oljemålning

102747

ELFVÉN, Eric (född 1921): "Från Tjust skärgård", signerad, olja på pannå, 70x78 cm

Konst, Måleri

Eric Elfvén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

32610
27534

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.