Olle Hjortzberg handkolorerad etsning

102745

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Ulriksdal, handkolorerad etsning, signerad och daterad 1922, numrerad 50/100, 28x23 cm

Budhistorik (5 bud)
23993
550
32435
500
23993
23199
23195

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.