Alfred Banner oljemålning

102742

BANNER, Alfred 1800/1900-tal: Får på äng, signerad och daterad 1910, olja på duk, 22x29 cm

Konst, Måleri

Alfred Banner oljemålning

Budhistorik (9 bud)
32602
32601
1 700
32600
32599
32598
900

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.