Tyko Sallinen akvarell

102741

SALLINEN, Tyko (Finland 1879-1955): "Gammal bro i Pikis",
signerad och daterad Sallinen -25, akvarell, 29x38,5 cm

Konst, Måleri

Tyko Sallinen akvarell

Budhistorik (7 bud)
33058
33037
1 400
32887
1 300
32901
32887

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.