Oljemålning kanalmotiv Holland

102740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Holland, kanalmotiv med hus och segelbåt, otydligt signerad, olja på duk, 30x36 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

32626
23748
23595

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.