William Pitt oljemålning

102738

PITT, William (1800-tal): Borgruin med fiskande sällskap, signerad och otydligt daterad W Pitt, olja på pannå, 32x24 cm

Konst, Måleri

William Pitt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
32409
2 600
32408
2 400
32407
1 900
32404
31753

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.