Enrico Baj färglitografi

102735

BAJ, Enrico (1924-2003): General, färglitografi, signerad Baj, 6/120, 47x36 cm

Enrico Baj färglitografi
Budhistorik (8 bud)
33073
32711
32710
950
32587
850
31929

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.