Mortel i kalksten

102728

MORTEL med stöt, 1700/1800-tal, oktagonal, sk. Borghamnsmortel, kalksten med dekor, höjd 15 cm

Nagg

Diverse

Mortel i kalksten

Budhistorik (10 bud)
32612
32597
1 400
32609
1 400
32597
1 300
32607

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.