Theo Tobiasse färglitografi

102709

TOBIASSE, Theo (född 1927): Komposition, signerad Theo Tobiasse 29/175, färglitografi, 37x49 cm

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (11 bud)
33858
1 600
33727
32733
1 400
32733
1 300
28303

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.