Vägglampett nyrokoko

102706

VÄGGLAMPETT, för 2 ljusarmar, 1800-tal, nyrokoko, förgylld, 62x55 cm

Ljusarmar saknas

Speglar

Vägglampett nyrokoko
Budhistorik (10 bud)
30962
950
32047
900
30962
850
31592
30962
600

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.