Dekorativ tavla

102705

DEKORATIV TAVLA, 17/1800-tal, motiv föreställande fågel på grenverk, akvarell på papper, collage av polykroma fjädrar, 23x30 cm

Obetydlig pappersskada

Konst, Måleri

Dekorativ tavla
Budhistorik (11 bud)
23459
4 400
24225
4 200
23459
24221
3 800
23459
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.