Roberto Matta färgetsning

102703

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition ur Hom'mere (l'Eautre), signerad och numrerad i blyerts, 62/100, färgetsning, 49x37,5, tryckt på japanpapper, bladstorlek 64x52 cm

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (12 bud)
32100
32714
32100
1 600
31712
31712

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.