Carl Eldh brons

102700

ELDH, Carl (1873-1954): Brita - liten flicka
signerad och daterad 1908, patinerad brons, höjd 21 cm

Konst, Skulptur

Carl Eldh brons

Budhistorik (35 bud)
33829
7 400
33827
7 200
33816
7 000
33826
6 800
33816
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.