Timo Solin brons skulptur

102697

SOLIN, Timo (född 1947): Stående kvinna, signerad T.Solin och numrerad III/VIII, brons, total höjd inklusive sockel 21,5 cm

Konst, Skulptur

Timo Solin brons skulptur

Budhistorik (10 bud)
33809
4 800
33780
4 200
33632
3 800
29019
3 200
26047

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.