Antoni Tapies färgoffset signerad och numrerad

102696

TAPIES, Antoni (Spanien, född 1923): Komposition, signerad Tapies 23/75, färgoffset, bladstorlek 65x43 cm

Budhistorik (27 bud)
33673
2 600
33689
2 600
33673
2 400
33671
33626

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.