Anders Pehrson takarmatur

102695

TAKARMATUR, Anders Pehrson, Åhus, 1970-tal, krom och glas, höjd 52 cm

nagg

Belysning, Taklampor

Anders Pehrson takarmatur

Budhistorik (12 bud)
32521
32527
750
32521
700
32460
650
30727
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.