Olle Nyman olja trädstammar

102694

NYMAN, Olle (1909-1999): Trädstammar, signerad och daterad O. Nyman -40, olja på pannå, 48x63 cm

Konst, Måleri

Olle Nyman olja trädstammar

Budhistorik (19 bud)
33524
33481
1 900
31746
1 800
33480
1 700
31746
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.