Gunnar Norrman torrnål

102692

NORRMAN, Gunnar (1912-2005) "Pinjer", signerad och daterad 1976, 10/15, torrnål, 14,5x19 cm

Gunnar Norrman torrnål
Budhistorik (12 bud)
33760
850
33759
33757
750
33755
700
33748
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.