Gunnar Norrman litografi

102690

NORRMAN, Gunnar (1912-2005) Trädkronor, signerad och daterad 1973, 9/30, litografi, 10,5x14 cm

Gunnar Norrman litografi
Budhistorik (4 bud)

33532
450
32748
27130
26295

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.