Einar Jolin portfölj med 8 färgliotgrafier

102685

JOLIN, Einar (1890-1976): Portfölj med 8 färglitografier (av ursprungligen 10), signerade och numrerade Jolin 100/360, bladstorlek 76x53 cm, motiv från Stockholm och Mariefed, utgiven av A. H. Grafik, Stockholm 1976

Budhistorik (4 bud)

29953
5 000
29734
2 400
27113
1 300
26297

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.