Bengt Fransson oljemålning

102683

FRANSSON, Bengt (f. 1935): Kvällsflanörer i staden, signerad, olja på duk, 35x27 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
32095
4 200
31611
31394
3 800
31394
3 200
25278

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.