Akvarell bedjande flicka

102666

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Bedjande flicka, otydligt signerad, akvarell, 61x45 cm

ramskador

Konst, Måleri

Akvarell bedjande flicka
Budhistorik (2 bud)

31983
27520

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.