Stig Åsberg etsningar

102658

ÅSBERG, Stig (1909-1968): 12 st., signerade etsningar, varierande format

Ändringar/tillägg
Oramade

Stig Åsberg etsningar

Budhistorik (23 bud)
32875
5 000
32886
4 800
32875
4 600
32885
4 400
32875
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.